Inspirujte se vůní Paříže

Napsal Orif24.blogerka.cz (») 17. 4. 2014 v kategorii Novinky, přečteno: 576×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Paříž – za tmy romantické místo plné světel, během dne svět plný uvolněné atmosféry, historie, umění a také krásné vůně… Inspirovali jsme se širokými pařížskými bulváry, Eifellovou věží a přinášíme vám dokonalou dvojici toaletních vod pro ni a pro něj.

Toaletní voda Eclat Femme je rafinovaná a elegantní stejně jako dnešní moderní žena. Rozvíjí se svěžími tóny pomerančových kvítků a doznívá jemnými plátky bílého jasmínu. Květy jasmínu byly speciálně vypěstovány v historickém domově vzácných vůní v Grasse ve Francii a dodávají této vůni vytříbený vkus a originalitu.

Přitažlivé kouzlo kůže Barenia…
Nová a vylepšená pánská toaletní voda Eclat Homme v sobě ukrývá hladké elegantní tóny kůže Barenia a mužného cedrátu, které zajišťují déle trvající otisk a efekt vůně. Hlavu toaletní vody tvoří koriandr a himalájský čaj, v srdci ucítíte cedrové dřevo, jasním a tonkové boby. Eclat představuje perfektní rovnováhu nadčasového a moderního stylu a ztělesňuje sofistikovanou mužnou sílu v kombinaci s francouzským šarmem.

Oriflame existuje pro lidi, jako jste vy. Výrobky, které vyrábíme a neomezené možnosti výdělku, které vám nabízíme, to vše je vytvořené s ohledem na vás. K jedinečné příležitosti výdělku v Oriflame se připojíte s velmi nízkým poplatkem a vydělávat můžete začít hned v ten samý den. Mnoho dobře prezentovaných produktů a atraktivní nabídky, dělají prodej tak jednoduchý, že stačí jednoduše ukázat katalog nebo webový odkaz a čekat na objednávku.

Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti - jsme tu, abychom vám pomohli na vaší cestě a většina školení a podpory jsou zcela zdarma. Investujte svůj čas a příležitosti k růstu budou neomezené. Máte úplnou kontrolu a svobodu nad odpracovanými hodinami a odměnami, které obdržíte. Vy se rozhodnete, zda to chcete dělat jako koníček, na částečný úvazek nebo na plný úvazek.

Stručně řečeno – vy jste svůj vlastní šéf! Proto jsme hrdí na to, že nabízíme možnost, kde od začátku vyděláváte peníze a zároveň si budujete své podnikání a plníte své sny, my říkáme - Vydělejte si dnes a zítra si splňte své sny.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a jedenáct