7 způsobů lepší svačinky!

Napsal Orif24.blogerka.cz (») 6. 3. 2014 v kategorii Novinky, přečteno: 351×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Zkuste Oriflame Wellness tipy

Sáhněte po celozrnných obilninách a svačině jako celozrnné musli nebo granola. Pokud opravdu nemáte čas a automat na sladkosti na vás číhá za rohem, je lepší, když máte v kapse tyčinku Natural Balance; je sladká, ale zdravá a plná vlákniny.

Začněte opět snídat. Řadu snídaňových potravin lze využít i jako vyživující svačinu později přes den. Co třeba plátek celozrnného toustu s Cottage sýrem? Snídaně by vám měla dodat energii na celý den. Nezapomeňte ji doplnit potravinovými doplňky, jako je Balíček Wellness nebo Esenciální multivitaminy a minerály z řady Wellness by Oriflame.

Zkuste kombinaci „hi-low“. Čím je ovoce čerstvější, tím lépe, pokud však není ta pravá sezóna na čerstvé ovoce, zkombinujte trochu sušeného ovoce s ořechy nebo granolou – pamatujte, že je velmi sladké. Hlídejte si, kolik jíte cukru. Zkombinujte je s potravinami s obsahem zdravých tuků, jako burákové máslo, a větším množstvím velmi lehkého jídla, jako plátky jablka, řapíkatý celer nebo mladá mrkev.

Hurá na ořechy. Nesolené ořechy a semínka představují vynikající svačinu. Mandle, vlašské ořechy, burské ořechy, pražená dýňová semínka, kešu, lískové ořechy a další ořechy a semínka obsahují řadu prospěšných živin a spíše vás zasytí (na rozdíl od brambůrků či preclíků). Ořechy mají však hodně kalorií, proto jezte malé porce.

Hlídejte si co svačíte. Nemlsejte při jiné činnosti, jako je surfování webu, sledováni TV nebo při práci u počítače. Místo toho si dejte na pár minut pauzu a snězte svačinu, jako kdyby šlo o malé hlavní jídlo.

Dejte si koktejl. Příkladem zdravé svačiny během dne by mohl být koktejl Natural Balance z řady Wellness by Oriflame. Mějte jej v kanceláři a dejte si jej kdykoliv se cítíte unaveni nebo hladoví. Pokud chcete zhubnout, dejte si jej 20 minut před hlavním jídlem.

Můžete si vzít svačinu s sebou. Myslete dopředu a zabalte si do kapsy či do kabelky zdravou svačinu, abyste se v nouzi nespokojili se sušenkami v kantýně nebo čokoládou z automatu. Dobrá volba je Tyčinka Natural Balance. Je zdravá a chutná, obsahuje jen 120 kcal a je plná energie!

zdroj: Oriflame

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a sedm